KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14455230
nr 1445 5230
Oidentifierad konstnär. Hjortar. Signerad AV -37. Olja på duk, 64x89cm, yttermått inklusive ram: 76x102cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 januari 2022
kl 19:06:34
100 kr
150 kr
250 kr